DİKKAT! PASİFİK SINAV MERKEZİ TÜRKİYE’NİN İLK ve TEK KONSOLOSLUK VE BRITISH COUNCIL ONAYLI SINAV MERKEZİDİR.
RESMİ İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVLARINDA %100 SINAV GEÇME GARANTİSİ 
IELTS LIFE SKILLS A1 SINAVINDA %100 BAŞARI GARANTİSİ.
PASİFİK SINAV MERKEZİNDE ARALIK 2010 - ARALIK 2015 TARİHLERİ ARASINDA 5.940 ADAY SINAVA KATILMIŞTIR.
ADRESLERİMİZ

    Ana Sayfa

    Hakkımızda

    Adreslerimiz

    English
 

 

İngiltere Aile Birleşimi Sınavı:

aile birleşimi

İngiltere’de süresiz oturum izni olan ya da İngiliz vatandaşları ile evli kişiler veya evlenecek kişiler İngiltere Aile Birleşimi / Yerleşim Vizesine başvurmaktalar. Çok yaygın olmayan bu vize türüne İngiltere’ye eşinin yanına yerleşmek isteyen kişiler tarafından başvurulmaktadır.
Daha önce Aile Birleşimi Vizesi için herhangi bir İngilizce yeterliliği aramayan İngiltere Hükümeti 29 Kasım 2010 tarihinde değiştirmiş olduğu yasa ile bu tarihten itibaren Aile Birleşimi / Yerleşim vizesine başvurmak isteyen eşlerden A1 (başlangıç) düzeyinde İngilizce sınav sonuç belgesi talep etmektedir. İngiltere Konsolosluğu tarafından istenilen belgelerin yanı sıra İngilizce sınav sonuç belgesi bulunmayan adayların vizeleri ret ile sonuçlanacaktır.

Sınava girecek eşlerden beklenilen İngilizce seviyesi A1 (başlangıç) düzeydedir.A1 seviyesindeki İngilizce bilgilerini kanıtlayabilecekleri aile birleşimi vizesi sınavı konsolosluk onaylı ilk ve tek resmi sınav merkezi olan Pasifik Sınav Merkezinde uygulanmaktadır. IELTS, FCE, KET, PET gibi akademik sınavlara gerek kalmadan, A1 düzeyinde uygulamış olduğumuz bu sınavda başarılı olduğunuzda alacağınız A1 sertifikası ile İngiltere aile birleşimi vize başvurunuzu güvenle yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ket sınavı (Key English Test), uygulamakta olduğumuz A1 sınavına oranla daha fazla İngilizce bilgisi gerektiren akademik bir sınavdır. Ayrıca Evlilik vizesi ket sınavı yalnızca belirlenmiş sınav tarihlerinde yapılmaktadır. Ket sınavına kayıt yaptırmak istediğinizde, kayıt tarihini geçirmeden ket sınavı başvurunuzu yaparak sınava katılabilirsiniz.

Konsolosluk onaylı resmi sınav merkezimizde ise her hafta uygulanan A1 Evlilik vizesi sınavı için sınav tarihinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Sınava katılmak istediğiniz tarihe karar verdiğinizde sınav danışmanlarımız ile iletişime geçerek kaydınızı gerçekleştirebilir ya da sınav kayıt formumuzu doldurabilirsiniz.
            
KET (Key English Test) : Ket toplam 4 bölümden oluşmaktadır. Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma. Ket kayıt ve sonuçlanma süresi ortalama 9 hafta sürmektedir.
Ket zorluk derecesi A2 düzeyindedir.

Trinity College London Aile Birleşimi Sınavı: Sadece 6 dakika sürmektedir. Sınav sonuçları ise AYNI GÜN açıklanmaktadır. Böylece haftalarca sınav sonucu beklemeden aynı gün sınav sonucunuzu öğrenebileceksiniz. Sınavın zorluk derecesi A1 düzeyindedir.
               
Kayıt için Gerekenler
Türkiye’de yalnızca Pasifik Sınav Merkezi ofislerinde katılabileceğiniz A1 Aile Birleşimi vizesi sınavı için yapmanız gerekenler ise,
Sınava girmek istediğiniz gün için randevu almanız,
Sınav ücretini belirteceğimiz banka hesabına yatırmanız,
Sınava gelirken yanınızda kimliğinizi ve 1 adet vesikalık fotoğrafınızı getirmenizdir.

Sınav Süresi
Yetkili sınav merkezlerimizde katılacağınız Trinity College London aile birleşimi sınavımız 6 dakika sürmektedir. Sınav sonucu ise aynı gün açıklanmaktadır.
    

Sınav Tarihleri
İngiltere Aile Birleşimi Sınavına sizin belirlediğiniz bir tarihte katılabilirsiniz. Sınav her hafta yapılmaktadır. Sınava katılmak istediğiniz güne karar verdiğinizde, sınav kayıt formumuzu doldurabilir ya da sınav danışmanlarımızla iletişime geçerek kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
Sınav kayıt formunuz bize ulaştığında, danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek kaydınızı tamamlamak üzere sizi bilgilendirecektir.
Sınav ücreti ve daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

    

 

Pasifik Sınav Merkezi
Copyright © 2014

 

 

 

 
  Ruhsatlarımız
Yasal Uyarı: Her hakkı Pasifik İngilizce Sınav Merkezine aittir. Copyright © 2015
iletişim
İstanbul Taksim
 İstanbul Kadıköy
Tel: 0212 293 03 29
Tel: 0216 550 31 54
Cep: 0533 344 29 63
Tel: 0542 818 43 43
Ankara   Tel: 0312 312 47 58 Cep: 0543 282 91 14
K. Maraş   Tel: 0344 224 04 04 Cep: 0541 221 04 04