DİKKAT!  IELTS LIFE SKILLS A1 SINAVINA YÖNELİK EĞİTİM.
RESMİ İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVLARINDA ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ KİTAP İLE HAZIRLIK 
PASİFİK SINAV MERKEZİ TÜRKİYE’NİN İLK ve TEK KONSOLOSLUK VE BRITISH COUNCIL ONAYLI SINAV MERKEZİDİR.
BUGÜNE KADAR 7.000'DEN FAZLA KİŞİ İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI İÇİN PASİFİK'İ TERCİH ETMİŞTİR.
ADRESLERİMİZ

    Ana Sayfa

    Hakkımızda

    Adreslerimiz

    English

 


 

 


İngiltere Evlilik Vizesi - İngiltere Eş Vizesi Nedir?

ingiltere evlilik vizesi       İngiltere Evlilik vizesi aynı zamanda, İngiltere Aile Birleşimi vizesi ya da İngiltere Yerleşim vizesi olarak da adlandırılır. İngiltere Evlilik vizesine başvurduğunuzda, alacağınız vize süresi ise 30 aydır.

İngiltere Evlilik vizesi başvurunuzu gerçekleştirebilmeniz için, öncelikle A1 düzeyinde İngilizce bilgisine sahip olduğunuzu kanıtlamanız gerekmektedir. Pasifik Sınav Merkezinde düzenlenen A1 İngiltere Evlilik vizesi sınavına katılarak, başarılı olmanız durumunda alacağınız sınav sonuç sertifikası ile evlilik vizesi başvurunuz gerçekleştirilecektir.

UKBA tarafından yapılan güncellemeleri yakından takip eden uzman danışmanlarımız, sizlere İngiltere Evlilik vizesi için gerekli evraklar konusunda detaylı bilgi verecekler ve bu bilgi ışığında hazırlanan dosyanız ile sorunsuz vize başvurusu sağlayabilirsiniz.

İngiltere Evlilik vizelerinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Başvuru dosyanız hazırlanırken, danışmanlarımız sizleri hazırlamanız gereken evraklar konusunda bilgilendirecekler ve Evlilik vize başvurunuz eksiksiz bir dosya ile sağlanacaktır.

Geçtiğimiz günlerde, Pasifik Sınav Merkezinde sınava katılmış ve profesyonel vize danışmanlığımızdan yararlanmış adaylarımızın yorum ve görüşlerini web sitemizden okuyabilirsiniz. Sizlerde eksiksiz ve profesyonelce hazırlanmış bir başvuru yapmak için danışmanlarımız ile iletişime geçin!

Vize danışmanlığı ya da sınav konusunda ki sorularınız için, iletişim formumuzu doldurduğunuzda, danışmanlarımız sizinle iletişime geçerek sorularınızı yanıtlayacaklardır.

Profesyonel bir hizmet almak ve A’dan Z’ye tüm işlemlerinizin tek bir kurum tarafından takip edilerek sonuçlandırılması için Pasifik Sınav Merkezi iletişime geçin, vize başvurunuz eksiksiz ve sorunsuz tamamlansın.

Pacific English Test Centre
Copyright © 2018
 

 

 
  Ruhsatlarımız
Yasal Uyarı: Her hakkı Pasifik İngilizce Sınav Merkezine aittir. Copyright © 2015
iletişim
Kadıköy Taksim
 Adana Antalya
Cep: 0533 344 29 63
Tel: 0850 241 12 12
Tel: 0216 550 31 54
Tel: 0850 241 12 12
Ankara İzmir Tel: 0850 241 12 12 Tel: 0850 241 12 12
Bursa G.Antep   Tel: 0850 241 12 12 Tel: 0850 241 12 12