DİKKAT!  IELTS LIFE SKILLS A1 SINAVINA YÖNELİK EĞİTİM.
RESMİ İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVLARINDA ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ KİTAP İLE HAZIRLIK 
PASİFİK SINAV MERKEZİ TÜRKİYE’NİN İLK ve TEK KONSOLOSLUK VE BRITISH COUNCIL ONAYLI SINAV MERKEZİDİR.
BUGÜNE KADAR 7.000'DEN FAZLA KİŞİ İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI İÇİN PASİFİK'İ TERCİH ETMİŞTİR.
ADRESLERİMİZ

    Ana Sayfa

    Hakkımızda

    Adreslerimiz

    English

 


 

 

İngiltere Aile Birleşimi / Yerleşim Vizesi:

ingiltere yerleşim vizesi
İngiltere Aile Birleşimi / Yerleşim vizesine başvuracak eşlerden birinin İngiltere’de bulunması, yasal çalışma ve oturma izni sahibi olması, ayrıca devletten destek fonu kullanmaması ve eşi İngiltere’ye geldiğin zaman tüm masraflarını karşılayabilecek maddi güçte olması gerekmektedir.

Bu vize türüne başvuru yapacak olan eşlerin yaşları minimum 18 olmalıdır. Vize başvurusunda eşlerin yasal olarak evli oldukları ispatlamaları gerekmektedir. Ancak evlilik cüzdanı, eşlerin evliliklerini ispatlamak ve evliliğin gerçekliğine inandırmak için yeterli değildir. Bu nedenle evli çiftlerin evliliklerinin gerçek bir evlilik olduğunu vize memuruna ispatlamaları gerekmektedir. Evliliğin gerçekliğini ispatlamak için, eşinizle yapmış olduğunuz telefon görüşmelerinin dökümleri, eşinizin size göndermiş olduğu para dekontları, e-mail ya da Messenger kayıtlarının dökümlerini sunabilirsiniz.

İngiltere’de bulunan eşin yasal bir işte çalışması, düzenli olarak gelirinin bulunması ve eşi/çocuğu İngiltere’ye yerleştiğinde ailesinin masraflarını karşılayabilecek düzeyde bir gelirinin ya da birikiminin olması gerekmektedir.

Eşler ile beraber çocuklarda yerleşim vizesi başvurularına ebeveynleri ile beraber başvuru yapabilmektedir. Çocuklar 18 yaş altında ise, ebeveyni vize alması durumunda, çocuğa da vize verilmektedir. Ancak 18 yaş üstü çocuklar için vize almak biraz daha zordur. Eğer çocuk eğitim seviyesinin yetersizliğini ve kendisini finanse edebilecek bir geliri olmadığını vize memuruna kanıtlayabilir ise, vize alma şansı yükselecektir.

29 Kasım 2010 tarihi itibariyle ise, İngiltere Aile Birleşimi / Yerleşim vizesine başvuru yapacak olan eşlerin A1 düzeyinde İngilizce sınav sonuç belgesini vize başvurusu sırasında sunmak zorundadır. İngiltere Aile Birleşimi Vizesi A1 İngilizce sınavı için Türkiye yetkili sınav merkezi olan Pacific English Test Centre Taksim Ofisine gelerek sınavınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sınav hakkında bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilir ya da telefon numaralarından sınav danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi / Yerleşim Vizesi başvurularınızda Pacific English Test Centre deneyimli danışmanlarının tecrübelerinden yararlanarak başvurunuzu eksiksiz, sorunsuz ve test merkezi referansı ile sağlayabilirsiniz.

İngiltere Aile Birleşimi / Yerleşim Vizesi hakkında detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilir ya da bize telefon ile ulaşabilirsiniz.

 

Pacific English Test Centre
Copyright © 2018

 

 

 
  Ruhsatlarımız
Yasal Uyarı: Her hakkı Pasifik İngilizce Sınav Merkezine aittir. Copyright © 2015
iletişim
Kadıköy Taksim
 Adana Antalya
Cep: 0533 344 29 63
Tel: 0850 241 12 12
Tel: 0216 550 31 54
Tel: 0850 241 12 12
Ankara İzmir Tel: 0850 241 12 12 Tel: 0850 241 12 12
Bursa G.Antep   Tel: 0850 241 12 12 Tel: 0850 241 12 12