DİKKAT!  IELTS LIFE SKILLS A1 SINAVINA YÖNELİK EĞİTİM.
RESMİ İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVLARINDA ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ KİTAP İLE HAZIRLIK 
PASİFİK SINAV MERKEZİ TÜRKİYE’NİN İLK ve TEK KONSOLOSLUK VE BRITISH COUNCIL ONAYLI SINAV MERKEZİDİR.
BUGÜNE KADAR 7.000'DEN FAZLA KİŞİ İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI İÇİN PASİFİK'İ TERCİH ETMİŞTİR.
ADRESLERİMİZ

    Ana Sayfa

    Hakkımızda

    Adreslerimiz

    English

 


 

 

İngiltere Öğrenci Vizesi:
ingiltere ogrenci vizesi
İngiltere’de dil okulu, lisans eğitimi, sertifika programı ya da Master programına katılmak isteyen kişilerin başvuru yapabileceği vize türü öğrenci vizesidir.
İngiltere’de öğrenci olabilmek için başvurulabilecek 2 farklı vize türü bulunmaktadır.
1- Ziyaretçi Öğrenci Vizesi,
2- Genel Öğrenci Vizesi.
Ziyaretçi öğrenci vizesine başvuru yapabilmek için herhangi bir dil şartı aranmamaktadır. Hangi seviyede olursanız olun, Ziyaretçi öğrenci vizesine başvurabilir ve İngiltere’de eğitim alabilirsiniz.
Ziyaretçi öğrenci vizeleri ile İngiltere’de öğrenci olarak bulunan kişilerin yasal çalışma izinleri bulunmamaktadır. Ayrıca bu vizeyi uzatmak için tekrar Türkiye’ye dönmeleri gerekmektedir.
Genel öğrenci vizelerinde ise, belirli bir dil şartı aranmaktadır. UKBA tarafından yapılan son değişiklik ile beraber, genel öğrenci vizesine başvuracak olan adayların B1 İngilizce seviyelerini TOEFL, IELTS ya da FCE, BCE, CAE sınavları ile kanıtlamaları gerekmektedir. (Sınavlardan alınması gereken sonuçlar hakkında bilgi almak için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.)
Genel öğrenci vizesine sahip olan öğrenciler, İngiltere’de haftada 10 saat yasal çalışma iznine sahiptirler. Ayrıca istedikleri takdirde vizelerini İngiltere’de uzatabilirler.
Genel öğrenci vizesi başvurusunda öğrencinin ya da anne veya babasının banka hesabında bulunan paranın 28 gün beklemesi gerekmektedir. Ardından vize başvurusu gerçekleştirilebilmektedir. Ziyaretçi öğrenci vizelerinde ise, böyle bir durum söz konusu değildir.
İngiltere’nin en prestijli dil okullarından birinde eğitim alarak İngilizcenizi geliştirebilirsiniz. Londra, Cambridge, Oxford, Brighton, Bournemouth, Bristol şehirleri başta olmak üzere, İngiltere’nin bir çok şehrinde birbirinden kaliteli okulların Türkiye resmi temsilcisi olarak, amacınıza ve kriterlerinize en uygun okula karar verebiliriz.
Öğrenci vizelerindeki %99 başarı oranımız ile amacımız, sizlerin eksiksiz ve sorunsuz bir vize başvurusu gerçekleştirmenizi sağlamaktır.
Öğrenci vizeleri ve okullar hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayabilir, ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Pacific English Test Centre
Copyright © 2014

 

 

 
  Ruhsatlarımız
Yasal Uyarı: Her hakkı Pasifik İngilizce Sınav Merkezine aittir. Copyright © 2015
iletişim
Kadıköy Taksim
 Adana Antalya
Cep: 0533 344 29 63
Tel: 0850 241 12 12
Tel: 0216 550 31 54
Tel: 0850 241 12 12
Ankara İzmir Tel: 0850 241 12 12 Tel: 0850 241 12 12
Bursa G.Antep   Tel: 0850 241 12 12 Tel: 0850 241 12 12