DANIŞMA HATTI

0216 550 31 54

0850 241 12 12

DANIŞMA HATTI 0533 344 29 63
İngiltere Aile Birleşimi Vizesi
Pasifik Turkey SELT Centre Kasım 2010 yılında Türkiye'de İLK aile birleşimi sınavını yapan kurumdur... Detaylar yakında eklenecektir...
Türkiye’de İngiltere Aile Birleşimi Sınavında TAM BAŞARI Sağlayan İlk ve Tek konsolosluk onaylı kurumuz. Pasifik English Academy ve Pasifik Sınav Merkezi Türkiye’nin İLK ve TEK Konsolosluk Onaylı Resmi Sınav Merkezidir. Kurs merkezimizde her sene 1.000’den fazla kişi sınava girmektedir.

Deneyimli ve alanında uzman İngilizce öğretmenlerimiz ile İngiltere aile birleşimi İngilizce sınavına hazırlanabilirsiniz. İngiltere aile birleşimi sınavına yönelik alacağınız İngilizce eğitimi ile katılmanız gereken aile birleşimi sınavına tam anlamıyla hazırlanmış olacak ve kurs aldığınız öğretmenlerinizin gözetmenliğinde İngiltere aile birleşimi İngilizce sınavınız gerçekleşecektir.

İngiltere Hükümeti Göçmenlik Departmanı UKBA’nın yetkili sınav merkezlerinden birisi olan Pacific English Test Centre, 15 yıllık tecrübe ve güven ile İstanbul Taksim, İstanbul Kadıköy, Ankara ve Kahramanmaraş şubelerinde Aile Birleşimi Vizesi için gerekli olan A1 İngilizce Sınavını uygulamaktadır. İngiltere’de gerekli eğitimlerden geçtikten sonra yetkilendirilmiş sınav danışmanlarımız, Aile Birleşimi / Yerleşim Vizesi için zorunlu olan A1 İngilizce sınavını Türkiye’de uygulamaktadırlar.

Pacific English Test Centre Dünyanın en büyük ve en Saygın eğitim derneklerine üyedir.... Detaylar yakında eklenecektir...